Реквізити:
БФ «Кременчук без онкозахворювань»
ЄДРПОУ 40236324
р/р26009054632390
КБ «ПриватБанк»
МФО 331401
КАРТА ПРИВАТБАНК:
5169 3305 0801 8196
Призначення платежу:
добровільна пожертва
на статутну діяльність
фонду
У Кременчуці розпочав свою роботу унікальний благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань». Засновники фонду впевнені, що навіть таку небезпечну хворобу, як рак, можна перемогти, якщо раз і назавжди забути про байдужість.
Амбулаторно-поліклінічне відділення в одному
приміщенні із патологоанатомічним
Не треба наводити страшні статистичні дані про захворюваність на рак у Кременчуці – достатньо просто потрапити до коридору Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.
Безліч людей змушені змагатися із важкими хворобами, не маючи достатньої підтримки від держави.
На другому поверсі лікарі приймають людей із порушенням правил, адже там знаходиться стаціонар. Щоправда, пояснюється це порушення досить просто – амбулаторно-поліклінічне відділення знаходиться в одному приміщенні із патологоанатомічним.
- Уявіть собі, у людини підтвердили діагноз злоякісної пухлини, а боротися із нею вона мусить у поліклініці, де по сусідству – МОРГ. У пацієнта і так слабке здоров’я, а тут ще й психологічний фактор. Тому людей ми змушені приймати ще й у стаціонарі, адже розуміємо «некомфортну ситуацію», - зізнається головний лікар диспансеру Володимир Севідов.
Зараз у критичних приміщеннях онкодиспансеру проводиться ремонт за рахунок спонсорів. Однак вся надія лікарні на небайдужих кременчужан.
Кременчужан закликають побороти недугу
і врятувати інших
У Кременчуці розпочав свою діяльність унікальний благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань». Директор фонду Володимир Палах вперше зустрівся з раком, коли у його батька виявили останню стадію.
До того моменту він теж не задумувався, що хвороба щорічно вбиває і калічить долі тисяч громадян.
- Треба розуміти, що кожна гривня – зброя у боротьбі з раком, якщо допомагають усі. Якщо ми зараз обладнаємо наш онкодиспансер необхідним обладнанням і забезпечимо медикаментами хворих, то сотні сердець зможуть битися і далі. В такі моменти починаєш любити життя і боротися за кожну мить. На жаль, я зрозумів це вже у боротьбі із хворобою батька, - зізнається Палах.
В планах фонду – допомога онкодиспансеру. Волонтери готові звітуватися за кожну копійку. Всі надходження і нарахування будуть відображені на сайті фонду bez.onko.org.ua.
Крім того, йому вдалося домовитися із крупними торговими мережами міста, де кожен бажаючий матиме можливість зробити свій вклад у боротьбу із мовчазним убивцею.
Так, уже з середини березня у мережі магазинів «Маркетопт» і «Оптовичок» з’являться скриньки для добровільних пожертв у боротьбі із раком.
- Головне, аби люди, нарешті, зрозуміли, що ця біда стосується кожного. Зараз ми постійно чуємо благання допомогти хворому, зібравши сотні тисяч євро… Так, допомогти людині необхідно, але краще врятувати більше життів. Для цього слід згуртуватися і зібрати гроші на сучасне обладнання, - говорить Севідов.
Статистично в кожній родині хтось може
захворіти на рак
- Чомусь у нас всі думають, що не захворіють на рак, і забувають про щорічне обстеження. А проблема серйозна. Статистично вона стосується кожної родини: в поколінні «дідусь, батько, син» хтось захворіє на рак, - говорить головний лікар Севідов.
Відносно кременчужан, то чоловіки найчастіше хворіють на рак шкіри, легенів і шлунку, а жінки страждають від раку молочної залози і шкіри.
Не треба операцій
за кордоном за сотні
тисяч доларів
Незважаючи на неприємні моменти із приміщеннями для хворих, Кременчуцький обласний онкодиспансер лікує згідно із європейськими стандартами.
- Система заклала людям у голову, що у нас недосконала медицина. Був випадок, коли ми розповіли жінці про її хворобу, про те, як її перемогти в диспансері, а вона вирішила лікуватися за кордоном. Через кілька місяців вона повернулася до нас, адже кошти закінчилися ще на етапі обстеження, - зізнається Севідов. - Якщо ми не в змозі допомогти хворому, ми це повідомляємо відразу і тоді вже мова йде про іншу країну.
Головний лікар сподівається, що завдяки фонду і кременчужанам онкодиспансер розпочне новий етап у порятунку хворих.
- Після видужання багато хто допомагає онкодиспансеру. Шкода, що про це люди задумаються, коли вже захворіли на рак, - говорить Севідов.
Пам’ятайте, що байдужість вбиває все навколо себе. Унікальний фонд має на меті врятувати важкохворих тут, у Кременчуці, не переплачуючи рекордні суми в казну інших держав.
Навіть найменша допомога стане найбільшим щастям для тих, хто мріє повернути шанс на життя.
Тетяна Хвильова
Якщо ви розумієте небезпеку захворювання і бажаєте зробити вклад у добру справу благодійного фонду «Кременчук без онкозахворювать», наступні дані для вас:
ПРИВАТБАНК: БФ «Кременчук без онкозахворювань» ЄДРПОУ 40236324, р/р26009054632390 КБ. «ПриватБанк» МФО 331401
КАРТА ПРИВАТБАНКУ: Карта № 5169 3305 0801 8196 (картка відкрита на директора фонду «Кременчук без онкозахворювань» Палаха Володимира Івановича і прив’зана до поточного рахунку фонду). Призначення платежу – добровільна пожертва на статутну діяльність фонду.
Чергова закупка коштовного медичного обладнання на підтримку хворих Кременчуцького онкодиспансера пройшла вдало. Благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань» останні три місяці діяльності скурпульозно збирав добровільні пожертування, щоб купити чергову партію медичного обладнання, загальною сумою понад 122 тисячи гривень.
На прохання лікарів Кременчуцького онкодиспасеру, цього разу було закуплено захоплюючі щипці RoBiKELLY, вартістю понад 35 тисяч гривень, маточний маніпулятор CLERMONT-FERRANDModel, понад 85 тисяч, а також біополярний кабель інструментальна сторона Storz-LE вартістю майже 2,5 тисячи гривень.
Днями готується офіціна передача надважливого обладнання Кременчуцькому онкодиспансеру, аби усі його пацієнти змогли отримати допомогу від кожного небайдужого кременчужанина.
Висловлюємо подяку за підтримку діяльності фонду усіх, хто залишив у скриньках пожертувань мережі магазинів «Маркетопт» та «Оптовичок» хоча би гривню. Наша спільна справа недаремна.
Благодійний фонд «Кременчуг без онкозахворювань» продовжує свою діяльність з метою полегшення болю онкохворих.
18.10.16