Благодійний фонд "Кременчук без онкозахворювань"

Реквізити:

БФ «Кременчук без онкозахворювань»

ЄДРПОУ 40236324

р/р26009054632390

КБ «ПриватБанк»

МФО 331401

КАРТА ПРИВАТБАНК:

5169 3305 0801 8196

Призначення платежу:

добровільна пожертва

на статутну діяльність

фонду

ЗІБРАНО: 536 393,3 на 01.10.2018

Мій чоловік важко хворий на рак. Нам потрібні гроші, щоб продовжити лікування. Чи може фонд надати мені потрбні суми?

БФ Кременчук без онкозахворювань на данному етапі своєї роботи не допомагає адресно, не передає кошти на лікування на руки. Ми розпочали свою роботу  зі збору добровільних коштів з метою полегшити біль онкохворих Кременчуцького онкодиспансера. Тому ліки та медобладнання будуть закуплені та передані онкодиспансеру. Звіти роботи фонду знайдете на нашому сайті.

Коли було створено фонд?
Фонд був офіціно зареєстрований 27-го січня 2016, тоді і розпочав свою діяльність. Масово фонд заявиви про себе у березні 2016 року

Які напрямки діяльності?
Фонд покликаний збирати добровільні кошти та залучати меценатів для закупівлі медичного обладнанння, а також необіхних ліків онкохворим Кременчука.

Для кого збираєте допомогу?
Для усіх, кого торкнулася хвороба на рак. Ми допомагаємо пацієнтам Кременчуцького онкодиспансера.


Де зараз перебуває ваш бенефіціар?
Хворі на рак нині стоять на обліку у Кременчуцькому міському онкодиспансері, звідти ми маємо точну інформацію про хворих, їх потреби та кількість необхідного.


Яку суму потрібно зібрати на конкретну проблему?
Не можливо визначити точних сум на лікування хворих на рак, щодня їх стає більше, у кожного свій список ліків і суми різні. Кожна гривня для фонду – це шанс втілити свою місію  - облегшити біль окохворих.


Де можна побачити звіти про зібрані кошти?
На нашому сайті www.bez.onko.org.ua – таким чином ми тримаємо зв'язок з усіма, хто долучився до діяльності фонду. Там ви знайдете звіти щодо зібраних та витрачених коштів. Ця інформація загальнодоступна.


Які банківські реквізити для переказу коштів?

ПРИВАТБАНК
БФ «Кременчук без онкозахворювань»
ЄДРПОУ 40236324
р/р26009054632390
КБ «ПриватБанк»
МФО 331401


КАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0801 8196
(картка відкрита на директора фонду «Кременчуг без онкозахворювань»
Палах Володимира Івановича і прив’зана до поточного рахунку фонду)


Призначення платежу – добровільна пожертва на статутну діяльність фонду

За яким номером я можу зателефонувати, щоб уточнити деталі про фонд, бенефіціара, благодійну акцію?

Ця інформація загальнодоступна. (068) 888-58-28

Де я можу прочитати про благодіну акцію он-лайн?
На нашому сайті www.bez.onko.org.ua


Скільки волонтерів і в яких районах збирають пожертви на ту саму потребу?
По усіх мікрорайонах міста, у магазинах "Маркетопт" та "Оптовичок" стоять скиньки добровільних пожертвувань. Всього це 120 магазинів, у яких понад тисяча скиньок. Кожен може долучитися до діяльності фонду прямо у магазинах.

Куди ви відносити скриньку з пожертвами і що з нею відбувається? Як відбувається виймання коштів із скриньки?
Кожні два тижні, ми проводимо вилучення зібраних коштів, це фікусється документально у присутності тьох людей і протягом доби кошти зібрані у скриньки потраплять на рахунок благодійного фонду. Далі скриньки знову опечатують і продовжується збір коштів.


Чи є  згода на оприлюднення персональних данних?
Фонд не допомагає якійсь конткретній людині, він допомагає усім, хто хворий ліками та медичним обладнанням, тому персональні данні у нас не розголошуються, хіба що про беспосередню фінансову діяльність фонду. Ми намагаємось, щоб відносини з усіма небайдужими до діяльності фонду та хворими були максимально прозорими.

 

 

Новини

Благодіники передають чергову допомогу Кременчуцькому онкодиспансеру

1478691253_foto-1.jpg

Чергова закупка коштовного медичного обладнання на підтримку хворих Кременчуцького онкодиспансера пройшла вдало. Благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань» останні три місяці діяльності скурпульозно збирав добровільні пожертування, щоб купити чергову партію медичного обладнання, загальною сумою понад 122 тисячи гривень.

 

 

На прохання лікарів Кременчуцького онкодиспасеру, цього разу було закуплено захоплюючі щипці RoBiKELLY, вартістю понад 35 тисяч гривень, маточний маніпулятор CLERMONT-FERRANDModel, понад 85 тисяч, а також біополярний кабель інструментальна сторона Storz-LE вартістю майже 2,5 тисячи гривень.

 

Днями готується офіціна передача надважливого обладнання Кременчуцькому онкодиспансеру, аби усі його пацієнти змогли отримати допомогу від кожного небайдужого кременчужанина.

 

Висловлюємо подяку за підтримку діяльності фонду усіх, хто залишив у скриньках пожертувань мережі магазинів «Маркетопт» та «Оптовичок» хоча би гривню. Наша спільна справа недаремна.

 

Благодійний фонд «Кременчуг без онкозахворювань» продовжує свою діяльність з метою полегшення болю онкохворих.

18.10.16