Благодійний фонд "Кременчук без онкозахворювань"

Реквізити:

БФ «Кременчук без онкозахворювань»

ЄДРПОУ 40236324

р/р26009054632390

КБ «ПриватБанк»

МФО 331401

КАРТА ПРИВАТБАНК:

5169 3305 0801 8196

Призначення платежу:

добровільна пожертва

на статутну діяльність

фонду

ЗІБРАНО: 536 393,3 на 01.10.2018

Благодійний фонд «Кременчуг без онкозахворювань»

Зупинимо рак разом!

Місія: допомога онкохворим у зборі коштів на лікування, закупка дорогих ефективних препаратів та медичного обладнання, спрямування спільних зусиль громади у боротьбі з головною проблемою 21 сторіччя - онкозахворюваннями.

Мета: об’єднання зусиль небайдужих людей, направлених на боротьбу з онкозахворюваннями, щоб дати гідну відсіч хворобі, яка не має меж: соціальних, вікових, територіальних та часових.

Рак – не вирок! Це не відчай і страх, це надія і віра дорослих та дітей, родичів хворих і усіх, хто небайдужий чужому горю. Сучасна медицина здатна на усе, щоб протидіяти недугу. Рак – небезпечна, важка, але у наш час виліковна хвороба. Якщо 30 років тому в країні виживало 10% онкохворих, то сьогодні – більше половини. Важливо вчасно діагностувати захворювання, правильно його лікувати. Так стверждують онкологи, котрі кожного дня разом із рідними та Благодійними фондами борються за життя онкохворих. Багато чого у цій боротьбі залежить від того, наскільки суспільство упевнене, що може принести успіх. Чималі кошти, що необідні на лікування, у більшості випадків можуть перемогти хворобу.

Коридори онкодиспансера ніколи не бувають порожніми. Щоденно у чергах стоять десятки пацієнтів, а місць у лікарні всього 50, тоді як догляду та ефективного лікування потребують тисячі людей.

Препарати та медичне обладнання, необхідні під час лікування раку, це дорогі, а інколи і рідкісні ліки. Процес лікування раку непередбачуваний, іноді хвороба дає крутий поворот, в результаті потрібно надавати екстренну медичнуу допомогу для адекватної боротьби з хворобою. Для цього і було створено Благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань».

Зазвичай проблема порятунку життя, лікування хвороби лягає на плечі рідних та близьких і часто їх можливості швидко вичерпуються. Щомісячні суми на лікування можуть досягати 5 000-15 000 тисяч гривень. Це великі кошти для середньостатистичної родини. Саме тому діяльність Благодійного фонду «Кременчук без онкозахворювань» покликана згуртувати усіх небайдужих людей. Ваша персональна допомога, кожна копійка з щирих долонь, може здаватися незначною у порівнянні з потрібними сумами, а для хворих це стане справжнім порятунком.

Тільки разом ми зможемо примножувати добро і рятувати один одного у біді, адже від Раку ніхто з нас не застрахований!

Новини

Благодіники передають чергову допомогу Кременчуцькому онкодиспансеру

1478691253_foto-1.jpg

Чергова закупка коштовного медичного обладнання на підтримку хворих Кременчуцького онкодиспансера пройшла вдало. Благодійний фонд «Кременчук без онкозахворювань» останні три місяці діяльності скурпульозно збирав добровільні пожертування, щоб купити чергову партію медичного обладнання, загальною сумою понад 122 тисячи гривень.

 

 

На прохання лікарів Кременчуцького онкодиспасеру, цього разу було закуплено захоплюючі щипці RoBiKELLY, вартістю понад 35 тисяч гривень, маточний маніпулятор CLERMONT-FERRANDModel, понад 85 тисяч, а також біополярний кабель інструментальна сторона Storz-LE вартістю майже 2,5 тисячи гривень.

 

Днями готується офіціна передача надважливого обладнання Кременчуцькому онкодиспансеру, аби усі його пацієнти змогли отримати допомогу від кожного небайдужого кременчужанина.

 

Висловлюємо подяку за підтримку діяльності фонду усіх, хто залишив у скриньках пожертувань мережі магазинів «Маркетопт» та «Оптовичок» хоча би гривню. Наша спільна справа недаремна.

 

Благодійний фонд «Кременчуг без онкозахворювань» продовжує свою діяльність з метою полегшення болю онкохворих.

18.10.16